Lista startowa

stan zg艂osze艅 na 09.11.2017 godz 20.00

stan wp艂at na 8.11.2017 osoby wp艂acaj膮ce po 6 listopada聽 br proszone s膮 o zg艂aszanie si臋 z potwierdzeniem wp艂aty

w razie pyta艅 zadzwo艅 604433490

Lp wp艂ata Nazwisko rok ur Miasto Klub
1 TAK Banaczyk Piotr 1966 聽Stalowa Wola
2 TAK Banasik Magdalena 1977 聽Stalowa Wola 聽Rowerzy艣ci ze Stali
3 TAK Baran Adam 1946 聽Strzy偶贸w 聽TEAM Biegowy Strzy偶贸w
4 TAK Barszcz Marek 1979 聽Baran贸w Sandomierski 聽BaranowRUN
5 TAK B膮k Tadeusz 1949 聽Mielec
6 TAK Berna艣 Dariusz 1976 聽Bi艂goraj 聽Znicz Bi艂goraj
7 TAK Berna艣 Dawid 2000 聽Bi艂goraj 聽Znicz Bi艂goraj
8 TAK Be艣ka Micha艂 1983 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
9 TAK Borek Rafa艂 1982 聽Tarnobrzeg
10 TAK BrodziakTomasz 1971 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
11 TAK Brzozowska Paulina 1987 聽Stalowa Wola
12 TAK Brzozowski Henryk 1940 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
13 TAK Brzuszek Jerzy 1968 聽Nowa D臋ba
14 TAK Buczek S艂awomir 1971 聽Stalowa Wola
15 TAK Budkowski Piotr 1971 聽Stalowa Wola
16 TAK Buksa Andrzej 1974 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
17 TAK Bury Piotr 1994 聽Czudec 聽Night Runners
18 TAK Chrusciel Micha艂 1987 聽Gorzyce 聽Fartlek GO
19 TAK Cuber Karolina 1997 聽Przysz贸w
20 TAK D膮bek Urszula 1967 聽Tarnobrzeg
21 TAK Dec Jan 1979 聽Przeworsk 聽Przeworska Grupa Biegowa
22 TAK Dro偶ak Wojciech 1981 聽Mielec
23 TAK Dryps Ryszard 1957 聽Jelna Nowosarzy艅ska Grupa Biegowa
24 TAK Dudek 艁ukasz 1983 聽Stalowa Wola
25 TAK Dudzic Patryk 1988 聽Stasz贸w 聽BETOMEX Stasz贸w
26 TAK Dybka Agnieszka 2000 聽Pysznica 聽Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola
27 TAK Dziduch Aleksandra 2000 聽Bi艂goraj 聽Znicz Bi艂goraj
28 TAK Dziorek Tomasz 1985 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
29 TAK Garbacz聽Micha艂 1988 聽Stalowa Wola
30 TAK G臋bu艣聽Grzegorz 1986 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
31 TAK Giebu艂towicz El偶bieta 1964 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
32 TAK Grzybowski Grzegorz 1978 聽Stalowa wola
33 TAK Jab艂czyk-Pempus Dorota 1968 聽Przemy艣l 聽Przemyski Klub Biegacza
34 TAK Jakubik聽Miros艂aw 1962 聽Zaleszany 聽Fartlek GO
35 TAK Jargi艂o Robert 1976 聽Jastkowice 聽Stalowowolski Klub Biegacza
36 TAK Jedrzejewski Grzegorz 1980 聽Stalowa Wola
37 TAK J臋druszko Wojciech 1979 聽Nisko
38 TAK Karnat Dariusz 1972 聽Nowa D臋ba
39 TAK Kopacz Wojciech 1984 聽Nisko 聽Kaito Team Stalowa Wola
40 TAK Kopa艂a Sylwia 1987 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
41 TAK Korzonek Karol 1984 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce .egorzyce.pl
42 TAK Kowalski Marcin 1988 聽Nisko
43 TAK Kozio艂 艁ukasz 1983 聽STANY 聽FC LASKI
44 TAK Krawczak Marian 1952 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
45 TAK Krempa Marek 1971 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
46 TAK Kruk Weronika 1999 聽Stalowa Wola 聽MKL Sparta Stalowa Wola
47 TAK Krupa Adam 1978 聽Stalowa Wola
48 TAK Krupa Pawe艂 1979 聽Agat贸wka 聽Stalowowolski Klub Biegacza
49 TAK Krzemi艅ska Agnieszka 1978 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
50 TAK Kularz Maciej 1975 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
51 TAK Kuropatwa Kazimierz 1943 聽Przemy艣l 聽SZAFA BIEGACZA TEAM
52 TAK Lebioda Stanis艂aw 1999 聽Pysznica 聽Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola
53 TAK Liss Micha艂 1990 聽Stalowa Wola 聽PSP Sandomierz
54 TAK Ludwiczak Piotr 1985 聽Stalowa Wola
55 TAK Lustych Ma艂gorzata 1966 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
56 TAK 艁eptuch Tomasz 1980 聽Komor贸w 聽Stalowowolski Klub Biegacza
57 TAK Marzec Ma艂gorzata 1977 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
58 TAK Matyka Wojciech 1988 聽Jamnica
59 TAK Maziarz Arkadiusz 1980 聽Stalowa Wola
60 TAK Mazurek Dariusz 1983 聽Stalowa Wola
61 TAK Mazurkiewicz Krzysztof 1974 聽Stalowa Wola 聽SKB
62 TAK M艂ynarski Stanis艂aw 1954 聽Zarzecze 聽Stalowowolski Klub Biegacza
63 TAK Modrzejewski Marek 1979 聽Jan贸w Lubelski
64 TAK Moskal Magdalena 1981 聽Stalowa Wola
65 TAK Nalepa Tomasz 1975 聽Jan贸w Lubelski 聽GUKS Modliborzyce
66 TAK Niemiec Andrzej 1955 聽Stalowa Wola
67 TAK Nowak Marcin 1982 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski klub biegacza
68 TAK Nycz Mariusz 1974 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
69 TAK Obarski Tomasz 1977 Sandomierz
70 TAK Oczkowski Roman 1964 聽Stalowa Wola
71 TAK Olszowy Dariusz 1976 聽Majdan Golcza艅ski
72 TAK Or艂owska Beata 1970 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
73 TAK Pandel Mi艂osz 1977 聽Gorzyce 聽UNIWHEELS TEAM
74 TAK Pawlina Marcin 1977 聽Stalowa Wola
75 TAK Pempu艣 Bernard 1999 聽Przemy艣l 聽UKS Tempo 5
76 TAK Perez Daniel 2000 聽Stalowa Wola 聽Katolicki Klub Sportowy Victoria
77 TAK P艂aneta Ewelina 1976 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
78 TAK P艂aneta Marcin 1971 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
79 TAK Przyw艂ocka Joanna 1991 聽Tarnobrzeg
80 TAK Puzio Wies艂aw 1976 聽Nisko 聽Planeta Nisko
81 TAK Pyda Sylwester 1998 聽Bi艂goraj 聽Znicz Bi艂goraj
82 TAK R臋bisz Krzysztof 1970 聽Agat贸wka 聽Us艂ugi Transportowe
83 TAK Rutkowski Zygmunt 1952 聽Nowa D臋ba 聽ZMITEK TEAM
84 TAK Rychlak-Bo偶ek Monika 1978 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
85 TAK Sanecki Robert 1977 聽Gorzyce
86 TAK Sasak Zygmunt 1981 聽Stalowa Wola
87 TAK Semerko Aneta 1974 聽Przemy艣l
88 TAK Semerko Angelika 1999 聽Przemy艣l 聽Tempo 5 Przemy艣l
89 TAK Serwacka Dominika 1991 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
90 TAK Serwacki Rafa艂 1987 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
91 TAK Siembida Gertruda 1979 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
92 TAK Siembida Ma艂gorzata 1978 聽Borki 聽Stalowowolski Klub Biegacza
93 TAK Skawi艅ska Patrycja 1979 聽Stalowa Wola 聽–
94 TAK Skawi艅ski Andrzej 1975 聽Stalowa Wola 聽–
95 TAK Sk艂adnik Sebastian 1982 聽Stalowa Wola
96 TAK Skrzypczak Barbara 1980 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
97 TAK Sobi艂o Dawid 1999 聽Pysznica 聽Katolicki Klub Sportowy Victoria
98 TAK Sokal Dawid 1989 聽Nisko
99 TAK Solarczyk Patrycja 2000 聽Gorzyce 聽Fartlek GO
100 TAK Str膮k S艂awomir 1979 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
101 TAK Struk Marcelina 2000 聽Bi艂goraj 聽Znicz Bi艂goraj
102 TAK Szabat Wies艂aw 1960 聽Annopol
103 TAK Szcz臋ch Grzegorz 1984 聽Stalowa Wola 聽UNIWHEELS TEAM
104 TAK Szcz臋ch Katarzyna 1986 聽Stalowa Wola 聽STW
105 TAK Szewczyk Aleksander 1982 聽Nisko
106 TAK Szkoda Robert 1985 聽Bi艂goraj 聽Bi艂goraj Biega
107 TAK Szkutnicki Witold 1976 聽Jasienica
108 TAK Szwed Andrzej 1974 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
109 TAK Szyma艅ska Ma艂gorzata 1981 聽Jastkowice
110 TAK Szyma艅ski Adam 1949 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
111 TAK Tokarz Tomasz 1976 聽Pysznica 聽Stalowowolski Klub Biegacza
112 TAK Tomaszewski Maciej 1997 聽Widna G贸ra 聽Resovia Rzesz贸w
113 TAK Turbiarz Krzysztof 1982 聽Stalowa Wola
114 TAK Tworek Bart艂omiej 1999 聽Opat贸w 聽Katolicki Klub Sportowy Victoria Stalowa Wola
115 TAK Tylutki Agnieszka 1973 聽Tarnobrzeg 聽UKS Siedleszczany
116 TAK Urba艅ska Alina 1966 聽Alfred贸wka 聽ZMITEK TEAM
117 TAK Urba艅ski Zbigniew 1966 聽Alfred贸wka 聽ZMITEK TEAM
118 TAK Warecki Rados艂aw 1981 聽Przeworsk 聽Przeworska Grupa Biegowa
119 TAK Widz Stanis艂aw 1969 聽Nisko 聽PLANETA Nisko
120 TAK W艂odarczyk Marian 1958 聽Skar偶ysko Kamienna 聽Stalowowolski Klub Biegacza
121 TAK Wojtak Bohdan 1978 聽Nisko
122 TAK Wojtanowski Adrian 2001 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
123 TAK Wolak Katarzyna 1975 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
124 TAK Wo藕niak Jakub 2001 聽Gorzyce 聽SPRINT Gorzyce
125 TAK W贸js Grzegorz 1982 聽Stalowa Wola
126 TAK Zdun Artur 1980 聽Lublin 聽Lubelska Ekipa Biegowa
127 TAK Zdun Grzegorz 1983 聽Lublin 聽Lubelska Ekipa Biegowa
128 TAK Zegarli艅ski Jakub 1990 聽Mielec 聽Pi艂karskie Nadzieje Mielec
129 TAK Zmitrowicz Bogdan 1977 聽Nowa D臋ba 聽ZMITEK TEAM
130 TAK Zybura Grzegorz 1982 聽Stalowa Wola
131 TAK 呕urek Magdalena 1983 聽Rzesz贸w
132 Bia艂y Micha艂 1991 聽Kra艣nik 聽SKB Kra艣nik
133 Blicharz Jacek 1966 聽Bi艂goraj
134 Burkowski Daniel 1975 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
135 Cabaj 艁ukasz 1987 聽Rzesz贸w
136 膯wik Janusz 1955 聽Mielec 聽Wiatr We W艂osach
137 Dominik-S艂omka Julia 1977 聽Tarnobrzeg 聽KB Witar/ ZSP nr2 Tarnobrzeg
138 Dziuba Bogdan 1974 聽Jastkowice 聽Stalowowolski Klub Biegacza
139 Gali艅ska Katarzyna 1973 聽Stalowa Wola
140 Garbacik Jacek 1967 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
141 G臋艣la Janusz 1994 聽Ch艂opska Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
142 Go艂os Mariusz 1979 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
143 Hasiak Maciej 1986 聽Hucisko 聽Stalowowolski Klub Biegacza
144 Ho艂ub Agata 1967 聽JAROS艁AW 聽Jaros艂awski Biegacz
145 Ho艂ub Aleksandra 1991 聽JAROS艁AW 聽Jaros艂awski Biegacz
146 Ho艂ub Wac艂aw 1967 聽JAROS艁AW 聽Jaros艂awski Biegacz
147 Kawa Bart艂omiej 1982 聽GDA艃SK 1974
148 Kiper Maciej 1978 聽Jaros艂aw 聽Perfect Runner Team聽 Jaros艂awski Biegacz
149 Kiper聽 El偶bieta 1983 聽Jaros艂aw 聽Jaros艂awski Biegacz
150 Klucha Grzegorz 1984 聽Stalowa Wola 聽GIEKA.pl
151 Kochanowicz聽 Marcin 1988 聽Le偶ajsk
152 Kochowska Elzbieta 1971 聽Sokolniki
153 Kowalik Roman 1977 聽Mielec 聽Pi艂karskie Nadzieje Mielec
154 Kraso艅 艁ukasz 1990 聽Tarnobrzeg
155 Kucharski Piotr 1978 聽Stalowa wola
156 Lipiec Grzegorz 1983 聽Tarnobrzeg 聽Fartlek GO
157 艁a艅cucki聽 Stanis艂aw 1958 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
158 艁ukasik Pawe艂 1996 Rapy Dyla艅skie 聽RAPY MASTERS
159 Malczewski Tomasz 1958 聽Stalowa Wola
160 Markiewicz Lucyna 1977 聽Gr臋b贸w 聽Stalowowolski Klub Biegacza
161 Ma艣loch Patrycja 1992 聽Wilko艂az 聽SKB Kra艣nik
162 Nica艂ek Augustyn 1974 聽Stalowa Wola 聽„Ostatni nie b臋d臋”
163 Niemiec Pawe艂 1981 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
164 Niesyn Adam 1973 聽Gorzyce 聽Fartlek GO
165 Niesyn Bo偶enka 1974 聽Gorzyce 聽Fartlek GO
166 Obro艣lak Grzegorz 1977 聽Lubacz贸w 聽Traper-Biegomania Lubacz贸w
167 Oko艅 Grzegorz 1976 聽Osiek
168 Olko Rafa艂 1982 聽Stalowa聽 Wola
169 Osmala Piotr 1984 聽Gorzyce 聽Sprint Gorzyce
170 Pajor Damian 1987 聽Nisko 聽34 WOG Rzesz贸w
171 Pa藕 Wioleta 1987 聽Tarnobrzeg
172 P臋drak Tomasz 1984 聽Kra艣nik 聽Kra艣nik Biega
173 Plewa Mateusz 1982 聽Jan贸w Lubelski 聽STAL TECH RUNNING TEAM
174 Plewa Mateusz 1982 聽Jan贸w Lubelski 聽STAL TECH RUNNING TEAM
175 Pokrywka Ryszard 1964 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
176 Proszowski Piotr 1972 聽Jastkowice 聽Stalowowolski Klub Biegacza
177 Rejman Dorota 1980 聽Tarnobrzeg 聽UKS Siedleszczany
178 Rejman Marek 1977 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
179 Siek Kazimierz 1969 聽Zabrnie
180 Si臋bida Mieczys艂aw 1984 聽Gorzyce
181 Stadnik Krzysztof 1965 聽Stalowa Wola
182 Stasiak聽Adam 2003 聽Tarnobrzeg 聽BBL Tarnobrzeg
183 Stec Krzysztof 1973 聽Stalowa Wola
184 Stec Monika 1995 聽Stalowa Wola
185 Szajda Adam 1946 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
186 Szporek Maciej 1986 聽Stalowa Wola
187 Trela Marek 2000 聽Tarnobrzeg 聽Witar Tarnobrzeg
188 Trzonek Andrzej 1964 聽Zapalow 1964
189 Ucha艅ska-Stasiak Justyna 1976 聽Tarnobrzeg 聽BBL Tarnobrzeg
190 Urban Ewa 1981 聽Stalowa wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
191 Urbaniak Marian 1959 聽Trze艣艅
192 Walski Piotr 1977 聽Stale
193 Wi艣niewski Jacek 1964 聽Sandomierz 聽uks Siedleszczany
194 W贸jcik Tomasz 1979 聽Gorzyce 聽FARTLEK GO
195 Zaorska Justyna 1974 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
196 Zaw贸艂 Ma艂gorzata 1982 聽Stalowa Wola
197 Zieli艅ski Andrzej 1970 聽Stalowa Wola
198 呕urawski Mieczys艂aw 1954 聽Stalowa Wola 聽Stalowowolski Klub Biegacza
199 呕y艂a Tomasz 1986 聽Kurzyna 艢rednia